mori - komentarze


Sialalalala!!!Sialala-khe-kheeeeeee!

No tak...fajnie jest.Przecież od tego się nie umiera...mogło być dużo gorzej,mogłam wpaść pod tira przewożącego radioaktywne odpady,trafić do szpitala jako szczęśliwa posiadaczka trzech głów,a następnie otrzymać nowinę,że wielki meteoryt rąbnął w Japonię i zabił wszystkich mangaków, albo że oszalały sprzedawca ryb zabił Pratchetta rąbiąc go po głowie nieświeżym halibutem...
Wiem oczywiście,że paru osobom sytuacja ta nie przeszkadzałaby specjalnie.
Ale nie mam się czym przejmować,w końcu nadal żyję...

Nadal,do ciężkiej cholery,żyję!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.04.2005 :: 23:38 :: bqs180.neoplus.adsl.tpnet.pl

cloe13

Wow jakie spostrzezenie! Nie ma co. A te dwoje docinki typu, zeby nad ortografia popracowała to mozez pisac soebie ile chcsesz mnie to nie rusza tym bardziej, ze mowisz to ty. tylko nastepnym razem mi nie mow, ze golek jest prymitywny bo moze czasem zartuje na TEN temat, ale robi czegos takiego, ze jak sie z kims pokloci to odrazu mu wytyka bledy ortograficzne... ehhmm to jest dopiero prymitywne.... A co do twojego Ignacego.... nie wiem o co ci chodziło ostatnio jak przynislam ci zeszyty... czemu go tak broniłas?! Co jakies bliższe spotkano??? No cóz chłpcy Pamietajcie zeby agniszce sprawic przyjamnosc trzeba jej powiedziec cos w stylu
Talk.pl :: Wróć